خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

همه چیز را یادداشت کنید

  یکی از ابزار مهم برای هر فردی همراه داشتن وسایل نوشت افزار است. حال این نیاز در گوشی های هوشمند نیز برای هر فردی دیده می شود. برنامه هــای یادداشــت برداری همیشــه یکــی از نرم افزارهای پرکاربرد کاربران بوده است و معمولا در هر گوشــی هوشمندی به چشم می خورد اما اگر مایل هســتید یک دفترچه یادداشــت هوشــمند و قدرتمند داشــته باشــید و قدرت و خلاقیت نوین را در وسایل الکترونیکی مشــاهده کنید، بهتر است از یک دفترچه یادداشــت هوشمند اســتفاده کنید که چیزی فراتر از یادداشت برداری را به شما هدیه می دهد.

  در این مقاله نرم افزار پر کاربرد و منحصر به فرد   Note Everything  را به شــما معرفی می کنیم تا به معنای حقیقی این نام پی ببرید.

  محصولی که  شرکت SoftXperience برای ما آماده کرده تا از آن در سیســتم عامل آندروید استفاده کنیم، جــزو نرم افزارهایی قرار می گیرد کــه چندین کاربرد متنوع و مرتبط را درون خود جای داده است. کار اصلی این برنامه همان طور که متوجه شــده اید، ابزاری برای نوشــتن و یادداشــت بــرداری از زندگی روزمره اســت امــا ممکن اســت بخواهید بــا دیدن تصویــری اتفاقی خاص و یا یــک موضوع مهم را به خاطر بیاورید.

  Note Everything  ایــن امکان را برای شــما مهیا می کنــد تا با اســتفاده از ذخیــره تصاویر بــه عنوان یادداشــت، موضوعاتــی از جنــس تصاویــر را برای شــما یادآور باشــد. همچنین این اجــازه را می دهد تا با اســتفاده از قســمتی دیگر و با قلم هــا و رنگ های متنوع خودتان یک نقاشــی و یا یک نوشــته جالب را مهیا کنید. یکــی از امکانات و ویژگی های جــذاب این نرم افزار، امکان اســتفاده از صوت به عنوان یادداشــت اســت که راحت ترین و جالب ترین روش یادداشـــت برداری اســت. با اســتـفـاده از همیـن ویژگـــی در حقیقـت Note Everything  یــک ضبط صــوت با کیفیت رادر اختیارتان گذاشته است.

  همان طور که ذکر شــد، این برنامه هیچ موضوعی را جا نگذاشــته و در زمینه  کار خــود جامعیت دارد. این فراگیــری باعث شــده تــا در زمینه وب هــم بتوانید یادداشت بردارید. به این صورت کــه می توانید لینک های اینترنتی خود را به صورت یک یادداشــت داشته باشید و برای آن ها موضوع تهیه کنید. همچنین قادر هستید انواع بارکد های دوبعدی را برای خود ذخیره کنید تا هیچ چیز را برای یادآوری از دست نداده باشید. توانایی های دیگر این نرم افزار شــامل امکان جست و جوی سریع بین انبوه یادداشت ها، هم در متن نوشتار و هم در موضوع یادداشــت ها می شــود. علاوه بر این امکان پوشــه بندی یادداشــت های مختلف به همراه حفاظــت به وســیله رمزگــذاری نیــز می تواند کمک زیادی در مرتب سازی فایل ها بکند.

  برای دریافــت برنامــه Note Everything با حجم ۱ مگابایت می توانید از نشانی اینترنتی کمک بگیرید.

   


  این مطلب تا کنون 8 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : یادداشــت ,اســت ,اســتفاده ,everything ,note ,امکان ,note everything ,برای شــما ,دفترچه یادداشــت ,
  همه چیز را یادداشت کنید

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر